Baraž: Grofov Krila Sovjetov na pragu opstanka u ruskoj Premijer ligi

Miodrag Grof Božović je u baražu za opstanak u ruskoj Premijer ligi dokazao zašto je prvoligaš. Krila Sovjetov su u prvoj utakmici savladali Nižnji Novgorod sa 3:1 u gostima i to nakon preokreta!

Tim iz Samare je na stadionu “Nižnji Novgorod” gubio sa 1:0 od 23. minuta pogotkom Danila Fomina sa penala, vratio se u 65. autogolom Vitalija Fedoriva, a onda su Grofovi učenici u sudijskoj nadoknadi praktično obezbijedili opstanak – Anton Zinkovskij je pogodio u 90+2. minutu za 2:1, da bi Roman Šiškin postavio konačan rezultat u 90+5. minutu.

Grof i Krila će u revanšu dočekati Nižnji 2. juna u Samari, ali već sada je jasno da je naš najbolji trener obezbijedio opstanak. Jedino čudo može da spasi drugoligaša iz Novgoroda.