Bajern ostvario novu laku pobjedu

Fudbaleri Bajerna savladali su u Minhenu Volfsburg rezultatom 2:0 u okviru drugog kola njemačke Bundeslige.

Bajern je pogađao ukupno pet puta, ali tek dva gola bila su regularna, poslije poništenog Sadija Manea u 20, 13 minuta kasnije regularni je postigao Džamal Musijala koji se na ivici kaznenog prostora izborio sa čuvarima i loptu poslao tik uz desnu stativu.

Da minhenski klub na poluvrijeme ode sa dvostrukom prednošću pobrinuo se Tomas Miler koji je u 44. minutu preusmjerio udarac Kimiha u gol.

Pogodio je Miler još jednom, no prije toga se našao u ofsajdu, mrežu je ponovo zatresao i Mane, ali je i on poništen zbog ofsajda, ali tek nakon VAR intervencije.

Bajern je potpuno zasluženo osvojio nova tri boda koja je mogao i kroz ubjedljiviju pobjedu.