Četvrtak, 25 Aprila, 2024

1. CFL: Sutjeska upisala prvi trijumf u novoj sezoni u Plavu

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su danas u Beranama ekipu Jezera iz Plava 2:0, u premijernom meču četvrtog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Sutjeska, Foto: Pobjeda.me

Nikšićki tim do prvog trijumfa ove sezone vodili su Milivoje Raičević u 45. i Milutin Osmajić u 89. minutu.

Povratnik u društvo najboljih doživio je prvi poraz ove sezone.

Poslije prvog poluvremena, fudbaleri Iskre i Podgorice igraju u Danilovgradu 1:1, dok u duelu Rudara i Petrovca u Pljevljima nije bilo golova.

Lider šampionata poveo je pogotkom Šalete Kordića u 41, a samo dva minuta kasnije izjednačio je Alija Krnić, preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca.

Za 20 sati zakazani su dueli Budućnosti i OFK Titograda pod Goricom, odnosno Zete i Dečića u Golubovcima.