Subota, 20 Aprila, 2024

1. CFL: Sutjeska ubjedljiva protiv Rudara, Iskra iznenadila Zetu na Trešnjici

U posljednjem duelu koji se igra od 19:30 snage će odmjeriti lider Budućnost i Petrovac pod Malim Brdom

Odigrana su četiri meča četvrtog kola Prve Telekom crnogorske fudbalske lige. Šampion Sutjeska je nastavila u svom ritmu i ubjedljivo savladala Rudar pod Golubinjom 4:0.

Rudar i Sutjeska, Foto: Cdm.me

Već u četvrtom minutu meča Nikšićani su otvorili Pljevljake golom Darka Bulatovića, da bi samo pet minuta kasnije Bojan Božović udvostručio. Tu Sutjeska nije stala i preko Miljana Vlaisavljevića u 63. i Damira Kojaševića u 85. minutu riješila sve dileme oko pobjednika.

Pravo iznenađenje priredila je Iskra savladavši Zetu na Trešnjici 0:1, golom Milana Đurišića u 35. minutu meča i prekinula seriju Zete bez primljenog pogotka od početka sezone.

Grbalj je remizirao na Zlatici protiv Koma 1:1. Miomir Đuričković je postigao gol u devetom minutu za trikolore, a Podgoričani su odgovorili u 75. minutu preko Gorana Vujovića za konačnih 1:1.

Manje drame bilo je u DG areni u Lješkopolju gdje je Podgorica bez golova završila meč protiv Titograda.

U posljednjem duelu koji se igra od 19:30 snage će odmjeriti lider Budućnost i Petrovac pod Malim brdom.