1. CFL: Sutjeska minimalcem krenula po novu titulu, remi pod Malim brdom

Odigrane su još dvije utakmice prvog kola Prve Telekom crnogorske fudbalske lige. Prošlogodišnji šampion Sutjeska je uspješno startovala i slavila u derbiju na Starom aerodromu protiv Titograda 0:1 golom Branislava Jankovića u 26 minutu iz penala.

Titograd i Sutjeska, Foto: Cdm.me

U drugom meču koji je odigran nešto ranije Petrovac je remizirao protiv FK Podgorica 1:1 pod Malim brdom. “Nebesko plavi” su poveli golom Borisa Kopitovića u 21. minutu da bi se Lješkopoljci revanširali golom Nikole Čelebića u 33. minutu za konačnih 1:1.

Podsjetimo se, Iskra je danas slavila protiv Grblja u Radanovićima 2:3, dok se meč na Zlatici između Bokelja i Zete završio bez golova.

U posljednjem meču kola vicešampion Budućnost će igrati protiv Rudara pod Goricom u ponedjeljak od 19 časova.