1. CFL: Remi u Pljevljima, Dečiću derbi u Tuzima

Fudbaleri Budućnosti imaju 22 boda više od najbližeg pratioca poslije 24. kola 1.CFL.

Podgoričani su remizirali 1:1 protiv Rudara, ali su zahvaljujući porazu Sutjeske u Tuzima uvećali prednost.

Budućnost je povela u drugom minutu preko Terzića, imala u uvodnim minutima nekoliko šansi.

Ipak 11 minuta prije kraja Kovačević je kaznio grešku Ražnatovića.

Sutjeska je vodila od osmog minuta pogotkom Ćetkovića. Ipak Dečić je u nastakvu za samo šest minuta preokrenuo. Rudović sa penala, pa Pešukić su pogodili.

Bez golova završen je meč Iskra – Petrovac, dok je na kraju dana Podgorica kao gost slavila protiv Zete 3:1. Presudio je detalj iz 31. minuta kada je Simović napravio penal i isključen je.

CFL – 24. kolo
14.00  Rudar – Budućnost 1:1 (Kovačević 79’ – Terzić 2’)
15.00  Iskra – Petrovac 0:0
16.00  Dečić – Sutjeska 2:1 (Rudović 57’, Pešukić 63’ – Ćetković 8’)
17.00  Zeta – Podgorica 1:3 (Ceklić 55’ – Jovanović 31’, Krivokapić 66’, Vujović 83’)