1. CFL: Poker Sutjeske za prekid crne serije

Fudbaleri Sutjeske su prekinuli lošu seriju rezultata i nakon postkorona pauze i tri meča bez pobjede savladali su Grbalj kraj Bistrice 4:1

U toku je 27. kolo Prve Telekom crnogorske fudbalske lige i odigran je prvi meč.

Fudbaleri Sutjeske su prekinuli lošu seriju rezultata i nakon post-korona pauze i tri meča bez pobjede savladali su Grbalj kraj Bistrice 4:1.

Nikšićani su poveli u 41. minutu golom Boža Markovića da bi samo dva minuta kasnije Nemanja Kartal poravnao. “Trikolori” su držali egal do 67. minuta da bi Sutjeska s tri gola  u šest minuta Vladana Bubanje, ponovo Boža Markovića i Marka Ćetkovića s bijele tačke prekinula dugačak post.

Aktuelni šampioni su lošom polusezonom praktično predali titulu Budućnosti, ali i dalje imaju šanse da se bore za trofej Kupa Crne Gore.

Od 19:30 počeo je meč između Rudara i Petrovca pod Golubinjom i trenutno je bez golova.

Od 20h će na megdan izaći Podgorica i Kom u Lješkopolju, takođe Titograd i Zeta na Starom aerodromu, dok će u derbiju kola od 20:30 Budućnost gostovati Iskri na stadionu braće Velešević.