1. CFL: Poker Sutjeske pod Golubinjom, Budućnost sigurna u Danilovgradu

Nikšićani su u Pljevljima pružili, bez sumnje najbolju partiju ove sezone. Sutjeska je posao pod Golubinjom završila sa manje od pola sata igre

Fudbaleri Sutjeske i Budućnosti ostvarili su pobjede u 16. kolu Telekom Prve CFL, dok je Dečić pretrpio prvi poraz ove sezone!

Rudar i Sutjeska, Foto: Cdm.me

Sutjeska je kao gost bila bolja od Rudara – 4:0 (3:0).

Nikšićani su u Pljevljima pružili, bez sumnje, najbolju partiju ove sezone.

Sutjeska je posao pod Golubinjom završila za manje od pola sata igre.

Osmajić je u 16. minutu doveo goste u vođstvo, da vi u 25. minutu Marković duplirao prednost Nikšićana. Svojim drugim golim, Osmajić je u 28. minutu povisio na 3:0.

U trećem minutu nastavka Janjić je stavio pečat na ubjedljivu pobjedu nikšićkog tima.

Budućnost je bez većih problema ostvarila trijumf u Danilovgradu protiv Iskre – 2:0 (1:0).

”Plavi” su poveli u 42. minutu kada je Babić, nakon velike gužve, savladao Kordića.

Konačan rezultat postavio je Draško Božović, nakon asistencije Raičkovića, u 84. minutu meča.

Prvi poraz pretrpio je Dečić od koga je u Tuzima bila bolja Podgorica – 0:3.

Anđelko Jovanović je u 14. minutu donio vođstvo ”žutima”. U nastavku Kordić je povisio na 2:0 u 68., da bi dva minuta prije kraja Sekulić postavio konačan rezultat.

Jezero je u Beranama bilo bolje od Petrovca – 2:0 (1:0).

Vodeći pogodak za tim iz Plava postigao je Božo Osmajlić u 24. minutu meča, da bi konačan rezultat postavio Mujecu dva minuta prije kraja meča.

Zeta je u Golubovcima golom Janka Simovića u 77. minutu savladala Titograd.