Četvrtak, 18 Aprila, 2024

1. CFL: Sutjeska remizirala protiv Titograda, Grbalj ranio i Iskru

Fudbaleri Grblja su napravili novo prijatno iznenađenje i savladali Iskru u Radanovićima 2:1, nakon što su u prošlom kolu remizirali protiv Sutjeske 1:1

Posljednje kolo Prve Telekom crnogorske fudbalske lige pred polusezonsku pauzu je pred nama.

Nikolić i Ćetković, Foto: Cdm.me

Fudbaleri Grblja su napravili novo prijatno iznenađenje i savladali indisponiranu Iskru u Radanovićima 3:1, nakon što su u prošlom kolu remizirali protiv Sutjeske 1:1. Golove za trikolore su postigli Boban Đorđević u 11. Aleksandar Macanović u 39. i Dejan Račić u 78. minutu , a gol utjehe za Danilograđane je postigao Ivan Vuković u 68. minutu i to im je drugi poraz u nizu.

I Kom je priredio prijatno iznenađenje savladavši Zetu na Zlatici 1:0, golom Žarka Popovića u 53. minutu meča.

Petrovac je pod Malim brdom remizirao protiv Podgorice 1:1. Lješkopoljci su poveli golom Anđelka Jovanovića u desetom minutu, da bi Boris Kopitović u 26 poravnao za konačan rezultat.

U derbiju kola na Starom aerodromu Sutjeska je nastavila u lošem ritmu i remizirala protiv Titograda 1:1. “Romantičari” su poveli golom Marka Miličkovića u 25. minutu da bi Nikšićani poravnali preko Stefana Nikolića u 77. minutu meča.

Budućnost će u posljednjem meču od 17 časova pod Goricom dočekati Rudar.