1. CFL: Goleada u Radanovićima, bez golova na Zlatici

Danas je počela nova sezona Prve Telekom crnogorske fudbalske lige i odigrana su prva dva meča. U dramatičnom meču s puno golova Iskra je savladala Grbalj u Radanovićima 2:3, dok je bez pogodaka završen meč na Zlatici između Koma i Zete.

Danilovgrađani su poveli golom Maleševića u 30. minutu i udvostručili prednost u 53. minutu preko Obradovića. Trikolori u se u završnici trgli i uspjeli da izjednače golovima Đorđevića u 83. i Zečevića u 86. minutu, da bi Iskra u nadoknadi vremena preko Miroja Jovanovića uzela sva tri boda.

Pred nama su večeras još dva duela. Od 20 časova na megdan će izaći Petrovac i FK Podgorica, dok 30 minuta kasnije u derbiju kola na Starom aerodromu sastati Titograd i šampion Sutjeska.