1. CFL: Dečić osvojio Nikšić, Jezero gurnulo Titograd ka ispadanju, šampion siguran

OFK Titograd je sve bliži ispadanju u niži rang. ''Romantičari'' su poraženi od Jezera 1:2, a gol odluke je u posljednjem minutu postigao Mujeci.

Fudbaleri Dečića pobijedili su kao gosti Sutjesku 2:1 i preuzeli drugo mjesto tri kola prije kraja prvenstva Crne Gore.

Nije bilo pogodaka u prvih 45 minuta, a onda je iskusni Božo Marković doveo Nikšićane u vođstvo u 59.

Samo 120 sekundi kasnije iz penala je izjednačio Kristijan Vuljaj, da bi Admir Adrović kompletirao preokret.

OFK Titograd je sve bliži ispadanju u niži rang. ”Romantičari” su poraženi od Jezera 1:2, a gol odluke je u posljednjem minutu postigao Mujeci.

Novi poraz ekipe sa Starog aerodroma iskoristio je Petrovac, pobijedio Iskru golom Đurđevića i ima šest bodova više od direktnog rivala u borbi za opstanak, dva kola prije kraja sezone.

Budućnost je kod kuće savladala Rudar 3:1, uz dva gola mladog Lazara Mijovića, dok je Podgorica evropske nade sačuvala pobjedom nad Zetom 2:1.

Ekipa Milorada Pekovića na četvrtom mjestu ima dva boda manje od trećeplasirane Sutjeske.