1. CFL: Burzanović šokirao Budućnost, Zeta prekinula niz šampiona!

Gol odluke za tim sa Trešnjice postigao je u završnici meča nekadašnji igrač “plavih” Marko Burzanović

Fudbaleri Zete pobijedili su pod Goricom Budućnost 1:0, u derbiju 27. kola Telekom Prve lige Crne Gore.

Gol odluke za tim sa Trešnjice postigao je u završnici meča nekadašnji igrač ”plavih” Marko Burzanović.

Bivši mladi reprezentativac je tako prekinuo niz nepobjedivosti Budućnosti, koja do večeras nije poražena u prethodne 23 utakmice u prvenstvu naše zemlje.

Najbolju partiju u današnjim mečevima pružila je Sutjeska, koje je na gostovanju OFK Titogradu pobijedila 4:0.

Već nakon pet minuta bilo je 0:2 nakon golova Marušića i Cicmila, da bi u nastavku Marković i Grivić ovjerili trijumf Nikšićana.

Pozitivnu seriju Rudar prekinula je Podgorica, koja je slavila 2:1.

Poveli su Pljevljaci preko Kartala u 12. minutu, ali su do poluvremena Živković i Vujović kompletirali preokret.

Iskra je golom Drinčića imala prednost u meču sa Jezerom, da bi u završnici Brisuela donio važan bod gostima iz Plava.

Golova nije bilo u duelu Petrovca i Dečića.