1. CFL: Budućnost na plus 21

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su kao gosti Podgoricu 1:0, u 21. kolu Telekom Prve lige i učvrstili se na vrhu tabele.

Nije na ”DG Arenu” viđena dobra utakmica, a čovjek odluke bio je Dejan Zarubica.

Samo što je ušao u igru u 76. minutu zatresao je mrežu Podgorice, pa Budućnost na vrhu tabele sada ima 21 bod više od Sutjeske i Dečića.

Dečić je na svom terenu odigrao bez pogodaka sa Jezerom, dok su Nikšićani kod kuće remizirali sa Iskrom 2:2.

Grivić je doveo Sutjesku u vođstvo, Iskra za minut u nastavku preokrenula preko Vukovića i Petrovića, a Janjić je postavio konačnih 2:2.

Odličnu formu potvrdio je Rudar pobjedom na Trešnjici golom Zečevića, pa se trenutno Pljevljaci nalaze na četvrtom mjestu.

U derbiju začelja pogotkom Roganovića, OFK Titograd je pobijedio Petrovac 1:0.