Ne pomažu ni isključenja: Velika pobjeda Lavica

Ovom trećom uzastopnom pobjedom reprezentacija Crne Gore je izborila plasman u glavnu rundu šampionata.

Rukometašice Crne Gore pobijedile su Mađarsku 25:24 u trećem kolu Svjetskog prvenstva.

Utakmicu su, bar u prvom poluvremenu, obilježile preoštre i u najmanju ruku čudne odluke španskih arbitara. Ovo se posebno odnosi na crveni karton koji je potpuno nejasno i neopravdano dodijeljen Andrei Klikovac.

Ipak, suočene sa ovakvim suđenjem, naše rukometašice su opreznom igrom u nastavku uspjele da ostvare važnu pobjedu.

Jovanka Radičević je postigla osam golova, Milena Raičević sedam, a četiri pogotka upisala je Đurđina Jauković.