Petak, 19 Aprila, 2024

SKANDAL u Bijelom Polju: Meč Jedinstvo – Cetinje prekinut jer su navijači razvili srpske zastave i provocirali igrače!

Utakmica četvrtog kola Druge Crnogorske fudbalske lige između Jedinstva i Cetinja u prvom poluvremenu prekinuta je na 15 minuta zbog sramnog postupka navijača.

Navijači Jedinstva iz Bijelog Polja u prvom poluvremenu su razvili zastave Srbije i sve vrijeme pogrdnim riječima provocirali igrače s Cetinja.

Gostujući fudbaleri su nakon takve sramne ikonografije odlučili da se povuku sa terena. Meč je nakon duže pauze i završen bez golova 0-0. Očekuje se da Fudbalski savez Crne Gore reaguje povodom ovog incidenta.