Zbog planiranih radova na mreži, u srijedu će bez struje biti Danilovgrad, Cetinje, Nikšić, Ulcinj, Bar, Kotor, Pljevlja, Berane, Petnjica, Rožaje, Plav, Kolašin, Bijelo Polje i Mojkovac, saopšteno je iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema CEDIS.
Radovi se, kako je objašnjeno, izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.
“U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni”, kazali su u CEDIS-u.
Danilovgrad
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Komunica, Velje Brdo
Cetinje
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva, Zaječina, Mihaljevići, Poseljani i Zaštek
Nikšić
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Balosave, Štrpca, Dubravča do, Dolovi Velimlje, Tupan, Klenak, Marina Glavica, Velimlje, Prigradina, Bijelovići, Podljut, Renovac, Macavare, Miljanići, Čista Vlaka, Prijeka Ljut, Dubočke, Cerovačka Glavica, Krtine, Garevac, Crni Kuk, Zanuglina, Somina, Donji Klenak
Ulcinj
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Donji Rastiš, Gornji Rastiš, Curanovići
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: naselje Velika Plaža kod hotela Otrant, dio ulice Hafiz Ali Ulqinaku, Zoganje, Darza, Sveti Đorđe, Ćurke, Sutjel, Donja Briska Gora
Bar
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Gornja Seoca, Donja Seoca i Raduš
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio grada između ulica: M.Tita i Jovana Tomaševića, Sustaš
Kotor
-u terminu od 9:00 do 11:00 sati: Prčanj centar
-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Stari grad, Katedrala Sv. Tripun i dio Grada od Katedrale do Gurdića
-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Mala, Smokovac, Češke barake
Pljevlja
– u terminu od 07:30 do 18 sati – Jakupov Grob.
Berane
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Zaostro,Crljevine,Skakavac,Lukavica,Štitari,Bubanje,Rujišta,Izbjeglička naselje Rudeš, dio naseljaTaluma, dio Beransela
Petnjica
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: selo Laze
Rožaje
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: selo Rijeka
Plav
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio sela Brezojevica
Kolašin
-u terminu od 7:30 do 8:30 i od 17:00 do 18:00sati: Vočje, Dugi Laz, Zakrilje, Osreci, Mioska, Raško, Ljuta, Vozarine, Požnja, Krušev lug, Svrke, Dragovića Polje, Redice, Starče, Bojići, Ljevišta
-u terminu od 7:30 do 18:00 sati: Osreci
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Lugovi
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Bare
Bijelo Polje
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Zaton, Pašića Polje,
-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Drndari
-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Ravna Rijeka, Majstorovina, Božovića Polje, Bojišta, Slijepač Most, Mijatovo Kolo, Pali, Jabučina, Gevčina, Okladi
Mojkovac
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: naselje Gornji Mojkovac, Uloševina