U poneđeljak mjestimično sa slabim padvinama, vjetrovito i hladno
Podijeli vijest

U poneđeljak mjestimično sa slabim padvinama, vjetrovito i hladno

Jutarnja temperatura vazduha od -8 do 6, najviša dnevna od -5 do 10 stepeni

12. jan 2025 u 22:00
Foto: Pexels

Pretežno oblačno, uglavnom, ujutru i prijepodne mjestimično sa slabim padvinama, vjetrovito i hladno. Vjetar sjeverni i sjeveroistočni, umjeren do jak, na udare olujne jačine. Jutarnja temperatura vazduha od -8 do 6, najviša dnevna od -5 do 10 stepeni.
Podgorica: Oblačno i vjetrovito,  ujutru ili prijepodne moguća slaba kiša. Vjetar sjeveroistočni, pojačan i jak, na udare i olujni.  Jutarnja temperatura vazduha oko 5, najviša dnevna  7 stepeni.

meteo vrijeme vremenska prognoza
12. jan 2025 u 22:00

Komentari (0)

Za sada nema komentara na ovaj članak. Budite prvi da započnete diskusiju!

Nadimak za neregistrovanog korisnika
Napišite Vaš komentar
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA anti spam mehanizmom.Primjenjuju se Google politika o privatnosti i uslovi korišćenja . Ukoliko ste pravilno upisali komentar dobićete potvrdu da je isti primljen za administriranje. Aktuelno.me zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima ne odražavaju stavove redakcije Aktuelno.me.
Prijavi se Još uvijek nemate nalog? Registrujte se.
CRNA GORA