Konatar: Sporazum i dogovor PES-DPS nas ne obavezuje
Podijeli vijest

Konatar: Sporazum i dogovor PES-DPS nas ne obavezuje

Kako je kazao Konatar, da je bilo više pameti od strane većine, danas ne bi bili u blokadi Ustavnog suda i Skupštine Crne Gore

16. mart 2025 u 20:17

Potpredsjednik i šef poslaničkog kluba Građanskog pokreta URA Miloš Konatar poručio je da je vlast priznala grešku oko Ustavnog suda pristajanjem na uključivanje Venecijanske komisije, što je opozicija od početka i zahtijevala, saopšteno je iz ovog pokreta.

Kako je kazao Konatar, da je bilo više pameti od strane većine, danas ne bi bili u blokadi Ustavnog suda i Skupštine Crne Gore.

“Sporazum i dogovor PES-a i DPS-a nas ne obavezuje, a URA će kao i do sada, nakon sprečavanja gaženja Ustava, uraditi sve da Crna Gora bude naredna članica EU i nastaviti da bude na svakom mjestu gdje se brani interes građana i države”, zaključio je Konatar.

Miloš Konatar URA
16. mart 2025 u 20:17

Komentari (0)

Za sada nema komentara na ovaj članak. Budite prvi da započnete diskusiju!

Nadimak za neregistrovanog korisnika
Napišite Vaš komentar
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA anti spam mehanizmom.Primjenjuju se Google politika o privatnosti i uslovi korišćenja . Ukoliko ste pravilno upisali komentar dobićete potvrdu da je isti primljen za administriranje. Aktuelno.me zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima ne odražavaju stavove redakcije Aktuelno.me.
Prijavi se Još uvijek nemate nalog? Registrujte se.
POLITIKA