Klikovac: Kadar Demokrata uvećao dug Vodovoda za 2,35 miliona eura
Podijeli vijest

Klikovac: Kadar Demokrata uvećao dug Vodovoda za 2,35 miliona eura

Prema njegovim riječima, kadar Demokrata uvećao je dug Vodovoda za 2,35 miliona eura.

11. feb 2025 u 10:17

Šef Kluba odbornika Demokratske partije socijalista (DPS) u Skupštini Glavnog grada Andrija Klikovac reagovao je povodom obraćanja direktora podgoričkog preduzeća “Vodovod i kanalizacija”, Aleksandra Nišavića i naveo da je kadar Demokrata uvećao dug ovog preduzeća za 2,35 miliona eura.

“Pošto je direktor Vodovoda sinoć saopštio klasične neistine da nije uvećao dug Vodovoda, da ga ukratko podsjetimo: kratkoročne obaveze (dug) 2022. – 3,6 miliona eura; kratkoročne obaveze 2023. – 5,95 miliona eura”, napisao je Klikovac na društvenoj mreži “X”.

Prema njegovim riječima, kadar Demokrata uvećao je dug Vodovoda za 2,35 miliona eura.

11. feb 2025 u 10:17

Komentari (0)

Za sada nema komentara na ovaj članak. Budite prvi da započnete diskusiju!

Nadimak za neregistrovanog korisnika
Napišite Vaš komentar
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA anti spam mehanizmom.Primjenjuju se Google politika o privatnosti i uslovi korišćenja . Ukoliko ste pravilno upisali komentar dobićete potvrdu da je isti primljen za administriranje. Aktuelno.me zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima ne odražavaju stavove redakcije Aktuelno.me.
Prijavi se Još uvijek nemate nalog? Registrujte se.
EKONOMIJA