Kim pisao Siju: Promovisaću saradnju i prijateljstvo dva naroda
Podijeli vijest

Kim pisao Siju: Promovisaću saradnju i prijateljstvo dva naroda

Pismo je bilo odgovor na čestitke koje je Si poslao povodom 75. godišnjice osnivanja Sjeverne Koreje, a u njemu je predsjednik izrazio spremnost za jačanje strateške komunikacije i radne saradnje, prenosi Hina
24. sept 2023 u 11:31

Sjevernokorejski vođa Kim Džong Un u pismu kineskom predsjedniku Siju Đinpingu obećao je da će promovisati saradnju, prenio je danas sjevernokorejski državni medij KCNA.

Pismo je bilo odgovor na čestitke koje je Si poslao povodom 75. godišnjice osnivanja Sjeverne Koreje, a u njemu je predsjednik izrazio spremnost za jačanje strateške komunikacije i radne saradnje, prenosi Hina.

"Vjerujem da će se odnosi prijateljstva i saradnje Demokratske Narodne Republike Koreje i Kine postojano razvijati u skladu sa zahtjevima novog doba i željama dvaju naroda u budućnosti", napisao je Kim.

Kim Džong Un Si Đinping
24. sept 2023 u 11:31

Komentari (0)

Za sada nema komentara na ovaj članak. Budite prvi da započnete diskusiju!

Nadimak za neregistrovanog korisnika
Napišite Vaš komentar
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA anti spam mehanizmom.Primjenjuju se Google politika o privatnosti i uslovi korišćenja . Ukoliko ste pravilno upisali komentar dobićete potvrdu da je isti primljen za administriranje. Aktuelno.me zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima ne odražavaju stavove redakcije Aktuelno.me.
Prijavi se Još uvijek nemate nalog? Registrujte se.
SVIJET