Dabović: Zbog golišavih fotki me otjerali iz kluba
Podijeli vijest

Dabović: Zbog golišavih fotki me otjerali iz kluba

Ova Novljanka želi da popularizuje žensku košarku, pa je osnovali i košarkaški kamp za treninge djevojčica. Ipak dešavanja koja je imala van terena uvijek su zanimljiva, a dok je bila u Turskoj kaže da su svi željeli da spavaju sa njom
13. apr 2021 u 08:55

Milica Dabović kaže da je zbog fizičkog izgleda imala dosta problema u karijeri.

Ova Novljanka želi da popularizuje žensku košarku, pa je osnovali i košarkaški kamp za treninge djevojčica.

Ipak dešavanja koja je imala van terena uvijek su zanimljiva, a dok je bila u Turskoj kaže da su svi željeli da spavaju sa njom.

- Susretala sam se s raznim situacijama, ne samo od predsjednika već i preko direktora, trenera… To je za mene bio poraz jer znam da nikakve povode nisam davala za takve situacije. Smatrali su me lijepom i zgodnom pa su zbog toga mislili da me mogu lako odvući u krevet, ali to se nije događalo. Upravo iz tog razloga, zato što nisam davala na sebe, zato sam se, eto, rastajala i odlazila iz klubova, rekla je Milica pa dodala:

- To su bile teške situacije, ja sam tada u Bešiktašu davala 30 poena po utakmici, igrala sezonu života, raznorazni su se ljudi kladili koliko ću trica dati na jednoj utakmici… Ali imala sam tu nesreću da sam snimila fotografije za jedan muški magazin pa se to godinu dana kasnije proširilo u cijeloj Turskoj i to je bio glavni razlog da me se otjera iz ekipe bez obzira na to što sam mnogo značila ekipi.

ispovjest košarka
13. apr 2021 u 08:55

Komentari (0)

Za sada nema komentara na ovaj članak. Budite prvi da započnete diskusiju!

Nadimak za neregistrovanog korisnika
Napišite Vaš komentar
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA anti spam mehanizmom.Primjenjuju se Google politika o privatnosti i uslovi korišćenja . Ukoliko ste pravilno upisali komentar dobićete potvrdu da je isti primljen za administriranje. Aktuelno.me zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima ne odražavaju stavove redakcije Aktuelno.me.
Prijavi se Još uvijek nemate nalog? Registrujte se.
SPORT