Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru djelovao sam
Podijeli vijest

Australijski premijer: Čini se da je napadač u tržnom centru djelovao sam

Albanez je na konferenciji za novinare rekao da su užasne scene iz tržnog centra izvan riječi i razumijevanja
13. apr 2024 u 10:54

Premijer Australije Entoni Albanez izjavio je da se čini da napadač nožem u tržnom centru u Sidneju "djelovao sam".

Albanez je na konferenciji za novinare rekao da su užasne scene iz tržnog centra izvan riječi i razumijevanja.

Pet osoba ubijeno je u napadu nožem u tržnom centru u Sidneju, ubijen je i osumnjičeni napadač.

Služba Hitne pomoći je saopštila da je osam osoba povrijeđeno, među kojima jedno dijete. Ta služba je ranije danas navela da je policija ubila muškarca koji je, vjerovatno, napadač.

Napad se dogodio u tržnom centru „Westfield Bondi Junction“, koji je potom zatvoren, navela je policija i pozvala stanovništvo da izbjegava taj dio grada.

Australija napad Sidnej Entoni Albanez
13. apr 2024 u 10:54

Komentari (0)

Za sada nema komentara na ovaj članak. Budite prvi da započnete diskusiju!

Nadimak za neregistrovanog korisnika
Napišite Vaš komentar
Ovaj sajt je zaštićen sa reCAPTCHA anti spam mehanizmom.Primjenjuju se Google politika o privatnosti i uslovi korišćenja . Ukoliko ste pravilno upisali komentar dobićete potvrdu da je isti primljen za administriranje. Aktuelno.me zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima ne odražavaju stavove redakcije Aktuelno.me.
Prijavi se Još uvijek nemate nalog? Registrujte se.
SVIJET